В Дніпропетровську активісти «УДАРу» провели акцію проти незаконного встановлення МАФів

27.05.2015 10:04

Проблема із незаконними кіосками та вуличною торгівлею в Дніпропетровську має бути вирішена у найкоротші терміни. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро ‪Легеза.

Напередодні 64 сесії перед  Дніпропетровською міською радою активісти партії «УДАР» встановили символічний «десятитисячний МАФ», на якому розміщені гасла «МАФія безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як».

«Цією акцією ми хочемо привернути увагу чиновників і депутатів нашої міськради до проблеми з незаконними МАФами. Нещодавно партія «УДАР» виступила з відкритим зверненням, в якому заявила: ситуація з незаконною торгівлею і встановленням кіосків у нашому місті неконтрольована. Стихійна торгівля процвітає, боротися з нею почали лише зараз, а зробити це треба було давно», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Він зазначив, що повинні бути встановлені чіткі, прозорі правила для учасників цього ринку, а гроші надходити тільки в бюджет міста. «Необхідно змусити власників дотримуватися обов'язкового порядку і чистоти, працювати тільки за необхідними для цього документами», - підкреслив  голова Дніпропетровського «УДАРу».

Легеза додав, що цей процес повинна взяти під свій контроль громадськість, щоб у кожному кіоску інформація про дозвільні документи була доступна будь-якому мешканцю міста. «Є гостра необхідність чітко впорядкувати і скласти відкритий електронний реєстр об'єктів торгівлі», - наголосив Дмитро Легеза.

«Що відбувається сьогодні? МАФи незаконно підключаються до електромереж, їх установлюють прямо на тротуарах, перегороджують вільний прохід, навколо них - бруд і сміття. Городяни справедливо обурені відвертим нехтуванням їхніх інтересів та законних вимог із очищення вулиць», - підкреслив політик.

Партія «УДАР» закликала депутатів і чиновників міськради згадати про свої прямі обов'язки і почати працювати в інтересах Дніпропетровська та його мешканців.

«Питання із незаконними кіосками та вуличною торгівлею можна і необхідно вирішити у найкоротші терміни», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії« УДАР» Дмитро Легеза.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини