Бричук: Київська влада у вісім разів збільшила штраф за незаконну вирубку дерев в місті

27.05.2015 18:15

Екологічна комісія Київради підтримала проект рішення, яким у 8 разів збільшені штрафні санкції за незаконну вирубку зелених насаджень в Києві. Про це повідомив депутат Київради від фракції “УДАР-Солідарність”, перший заступник голови екологічної комісії Костянтин Бричук за підсумками засідання.

Крім того, шахраї, що незаконно знесли зелені насадження в місті, тепер, окрім самого штрафу, обов’язково повинні будуть відшкодувати і відновну вартість за знесені дерева, яка збільшена в 4 рази. При цьому, рішенням встановлено, що штрафні санкції обраховуються в кількості 300% від відновної вартості знищених зелених насаджень.

“Ми продовжуємо боротися за збереження зелених насаджень у столиці. Сьогодні екологічна комісія разом з «Київзеленбудом» поклала край ще одній «схемі», що була розроблена за минулої влади і дозволяла майже безкарно знищувати дерева в місті, сплачуючи порівняно невеликі штрафи. Фактично, минулою міською владою було створено умови, коли забудовникам було простіше не оформляти ніяких дозволів на видалення зелених насаджень, а вирубувати дерева, сплачуючи за це мізерні штрафи, і уникати сплати самої відновної вартості знищених дерев”, - наголосив Бричук.

За словами депутата-“ударівця”, екологічна комісія також підтримала ініціативу Київського міського голови Віталія Кличка щодо створення скверу на місці припиненої скандальної забудови на Осокорках. Крім того, були створені робочі групи для припинення незаконного видобутку піску на території Жукового острову, вивчення разом з громадою та обласною владою питання доцільності будівництва сховища для зберігання відпрацьованого ядерного палива на півночі Київської області в Чорнобильській зоні. А також, вже традиційно, збільшили площу зеленої зони столиці, створивши новий бульвар на вул. Лятошинського в Голосіївському районі міста.  

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини