"Ударівець" Пацкан провів прийом громадян у Мукачевому та Виноградові

28.05.2015 14:01

Народний депутат-«ударівець» Валерій Пацкан провів прийом громадян у Мукачевому та Виноградові Закарпатської області. Проблеми, з якими жителі області звернулися до нардепа, стосувались пенсійного забезпечення, покращення освітнього процесу, допомоги учасникам АТО, порушень представників органів місцевого самоврядування тощо.

Зокрема, у Мукачевому до Валерія Пацкана прийшли мешканці гуртожитку, яких хочуть незаконного виселити.Також було звернення, яке стосується прийому дітей у садочки і школи.

Звернулася до народного депутата мукачівка, яка кілька десятків років просить місцеву владу задовольнити її законне право, яке  підтверджене рішенням суду, на видачу ордеру на квартиру та заключення договору найму.

У Виноградові на прийом прийшли батьки і дружини чотирьох військових з проханням допомогти службовцям отримати статус учасника АТО. Чоловіки побували в найгарячіших місцях Сходу: обороняли Донецький аеропорт, воювали у Дебальцевому. Зараз вони знаходяться у Щасті Луганської області. Вже кілька місяців військові не можуть отримати статус учасника АТО, оскільки процедуру навмисно затягують відповідні органи. 

Ще одне звернення зареєстрували від ініціативної групи села Онок. Люди скаржаться на рішення Виноградівської районної ради зробити поблизу їхнього населеного пункту сміттєзвалище.

Крім того, до Пацкана звернулася мешканка Закарпаття з проханням посприяти її онуку поїхати на Чемпіонат світу із гирьового спорту, що відбудеться у Мінську. Через фінансові труднощі талановитий хлопець не може взяти участь у престижному змаганні.

За результатами особистого прийому Валерій Пацкан дав доручення помічникам підготувати депутатські звернення до відповідних установ та органів місцевого самоврядування, щоб надати краянам необхідну допомогу. Всі питання народний депутат взяв на особистий контроль.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини