Колєсніков: Електронне урядування позбавить "заробітків" дніпропетровських чиновників

08.06.2015 13:02

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«На жаль, на місцевому рівні реформи йдуть надзвичайно повільно. Це справедливо викликає нарікання у жителів Дніпропетровська, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограда та інших населених пунктів нашої області. Люди вимагають змін, у тому числі, і в роботі чиновників, депутатів місцевих рад. Партія «УДАР» виступає за відкриту, прозору і підзвітну людям діяльність влади. Ми хочемо, щоб депутати і чиновники працювали під жорстким контролем громадськості. Реформи повинні були початися вже давно, люди повинні відчути зміни і розуміти, що влада працює в їхніх інтересах, а не для особистого збагачення», - сказав Руслан Колєсніков.

Він зазначив, що в нинішніх умовах поширення інформаційно-комунікативних технологій здатне максимально спростити і полегшити отримання адміністративних послуг, доступ до необхідної інформації.

«Люди зможуть економити свій час, не витрачати його на поїздки, простоювання в чергах, повторні звернення. Значно прискориться процес надання адмінпослуг, знизиться рівень корупції. Впровадження електронних сервісів позбавляє можливості тіньових заробітків дніпропетровських чиновників. Тому нинішній рік має стати проривом у сфері електронного урядування», - наголосив очільник Дніпропетровської обласної організації «УДАРу».

Дніпропетровська область стала першою з чотирьох областей України, з якими будуть підписані меморандуми між Державним агентством із питань електронного управління України та Швейцарським бюро співробітництва в Україні з впровадження програми «Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства» (EGAP).

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини