УДАР: У дніпропетровську політику прийдуть нові обличчя

09.06.2015 20:56

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

 «Подивіться на склад дніпропетровського міської, районних рад, виконкомів і різних служб - десятиліттями засідають одні й ті ж особи, які не готові працювати у нових умовах. Вони розділили сфери впливу між собою і не хочуть почути людей, повернутися до них обличчям, стати доступнішими», - говорить політик.

За словами Легези, кардинальна зміна дискредитованих чиновників і депутатів - це вимога українського суспільства, виборців Дніпропетровська. Переважна більшість депутатів міськради відзначилася в корупційних скандалах, левова частка з них голосувала за прийняття непрозорих рішень, працювала не на користь дніпропетровців. «Фактично 90% складу цього органу місцевого самоврядування не має жодного морального права йти на вибори цієї осені. Ми допоможемо виборцям зробити свій вибір - розповімо про депутатів, як вони «працювали», прогулювали засідання, підтримували політику Януковича і Вілкула», - зазначив «ударівець».

Також Дмитро Легеза акцентував увагу на тому, що партія «УДАР» у Дніпропетровську ніколи не була при владі. «У нас немає і не було депутатів у міськраді, але ми готуємося до цього відповідального кроку, коли оновленою командою підемо на вибори. «УДАР» відкритий для діалогу і працює в інтересах жителів нашого міста. Ми хочемо, щоби в політику прийшли нові обличчя, яким довіряють люди і виступаємо за максимально широке залучення громадянського сектору до вирішення загальноміських проблем. Це наша принципова позиція - відкрита, прозора і підконтрольна виборцям влада», - підкреслив він.

«У ці дні наша команда нової формації поповнилася двома перспективними молодими політиками. Це - керівник Амур-Нижньодніпровської районної організації Тарас Садовий, який в 2012 році склав гідну конкуренцію ставленику Партії регіонів, учасник боротьби з режимом Януковича у Києві та Дніпропетровську, а також керівник Кіровської організації В'ячеслав Голенищев, дніпропетровський громадський активіст. Це люди, які будуть працювати в інтересах жителів своїх районів та міста в цілому. Найближчим часом ми проведемо відкритий набір активних та ініціативних представників громадськості. Партія «УДАР» дасть можливість реалізувати себе в політиці молодим людям, які на практиці готові здійснити кардинальні зміни для поліпшення якості та підвищення рівня життя дніпропетровців», - заявив Дмитро Легеза.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини