Дніпропетровський УДАР: Реванш колишньої команди Януковича на місцевих виборах може призвести до загострення ситуації

11.06.2015 11:47

На місцевих виборах цієї осені розгорнеться боротьба між партіями демократичного спрямування, які брали активну участь у Євромайдані як у столиці, так і на місцях, з одного боку, і представниками «Опозиційного блоку» з іншого. І реванш колишніх «регіоналів» у Дніпропетровській області більш ніж реальний. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації «УДАР» Руслан Колєсніков.

Він наголосив, що вчорашні послідовники Януковича вже встигли оформитися організаційно, змінити назву партії та придумати нові гасла. «Опозиційний блок» готується до перемоги на Дніпропетровщині - в регіоні, який вони ж хотіли віддати під владу російського сепаратизму, принести нам війну, хаос і знищення української державності. Ще не всі царьови поїхали в «Новоросію», частина з них з великим успіхом, за підтримки впливових покровителів зверху, продовжує працювати в інтересах північного сусіда. У разі успіху на цих виборах команди Вілкула, в області спалахне політичний конфлікт і протистояння, що полегшить впровадження так званого «федералізму», - підкреслив Руслан Колєсніков. 

За його словами, за кілька місяців до виборів готуються варіанти з дискредитації політичних опонентів, цілеспрямованому послабленню тих партій і рухів, які не йдуть на договірні відносини з «Опозиційним блоком». Він зазначає, що відомо безліч фактів прямого співробітництва та кулуарних договірних відносин між тими, хто знаходиться зараз при владі і тими, хто знаходився в ній ще вчора. 

«Це будуть складні, важкі вибори. Я закликаю кожного з жителів Дніпропетровщини усвідомити і зрозуміти відповідальність за цей вибір, не дати жодного шансу тим, хто готовий ціною ваших життів вирішувати свої політичні амбіції, не відчуваючи жодних докорів сумління. Кожен голос за команду «Опозиційного блоку» - це збільшення ризику розв'язування збройного конфлікту в області, це втрати, кров і сльози ваших рідних і близьких. Задумайтесь, чи хочете ви цього? Тих, хто вважає це неможливим - прошу врахувати сумний досвід Донецька і Луганська. Будь-яке посилення вчорашніх «регіоналів» - це шлях до руйнування і загроза миру у вашому домі », - резюмував голова Дніпропетровської обласної організації «УДАР» Руслан ‪Колєсніков.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини