Народні депутати від "УДАРу" звернуться до Авакова щодо бездіяльності міліції під час перекриття проспекту Бажана

11.06.2015 12:49

Народні депутати від "УДАРу" направлять депутатське звернення міністру внутрішніх справ Арсену Авакову і Генпрокурору щодо бездіяльності столичної міліції під час перекриття проспекту Бажана в Києві. Про це заявив народний депутат-"ударівець" Єгор Фірсов під час виступу на засіданні Київради.

"Щодо вчорашнього перекриття траси. У мене склалося враження, що міліція не виконувала функцію правоохоронців, а тільки спостерігала. Ми готуємо депутатське звернення до Авакова, чому міліція бездіяла, бачачи правопорушення?  Ми також підготували звернення до генпрокурора, щоби він дав належну оцінку діям правоохоронців. І я сподіваюсь, що депутати Київради також підпишуть це звернення", - зазначив Єгор Фірсов.

Він відзначив, що у підземних переходах через розміщені нелегальні кіоски порушуються правила пожежної безпеки. "Не повинен стояти МАФ у підземному переході там, де не можуть розминутися три людини. Не дай Боже, якась небезпека і почнеться тиснява. Ми повинні забезпечити безпеку людей", - зазначив "ударівець".

У свою чергу народний депутат від "УДАРу" Наталія Новак відзначила, за перекриття доріг передбачена кримінальна відповідальність, водночас столична міліція не склала жодного протоколу через блокування проспекту Бажана власниками МАФів. "Вчора підприємці вийшли і перекрили проспект Бажана і сказали, що вони борються за свої права. Але вони почали порушувати права інших людей. І міліція нічого не робила, хоча за перекриття доріг передбачена кримінальна відповідальність. Правоохоронці не склали протокол, не намагалися нікого затримати" , - сказала Новак.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини