На Дніпропетровщині «ударівці» розпочали проект «Нові обличчя для нової влади»

03.07.2015 16:26

Молодіжне крило Дніпродзержинської міської організації партії «УДАР», почало реалізацію кадрового проекту під назвою «Нові обличчя для нової влади», мета якого пошук нових людей для зміни влади і надання їм можливості власної реалізації.

За словами керівника молодіжного крила міської партійної організації «УДАРу» Валерії Волошиної, головне гасло проекту: «Разом можливо ВСЕ» - відповідає сподіванням жителів Дніпродзержинська. Основна мета проекту - це залучення молодих людей до вирішення проблем міста, готових міняти застарілі форми управління, а головне - нести відповідальність за прийняття власних і колегіальних рішень.

Активним молодим людям пропонується розробити та презентувати свій проект від локального (під'їзд, будинок, двір, вулиця) до міського масштабів, а також спробувати себе в ролі депутата, реалізувавши свої ідеї на виборчому окрузі. Проекти можуть бути абсолютно різного спрямування: благодійність, соціальна підтримка, фізична культура і спорт, екологічна ініціатива, культура і дозвілля, благоустрій власного під'їзду, будинку, двору чи вулиці і т.п.

Кінцевою метою проекту є підготовка нових кадрів для роботи в районних та міських структурах влади. За результатами співбесіди, кожен учасник буде визначений до групи за напрямками, де зможе проявити лідерські та організаторські якості, вміння працювати в команді, наявність креативних і неординарних ідей, що дуже важливо для майбутньої роботи.

Кращий проект буде реалізований, а фінансову і матеріальну підтримку надасть міська організація партії «‪‎УДАР». «Піклуючись про майбутнє Дніпродзержинська, надаючи стартовий майданчик для молоді, яка в недалекому майбутньому представить міську владу, ми готові на реалізацію найсміливіших проектів та ініціатив», - сказала Валерія Волошина.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини