Руслан Колесніков: Закон про вибори залишить за бортом багатьох дніпропетровських депутатів

17.07.2015 10:53

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«Ми вітаємо прийняття нового закону - він різко підвищить дисципліну кандидатів у депутати. Також підвищиться відповідальність політиків. У порівнянні з попередніми виборами наших виборців чекає лавина передвиборних обіцянок і більш жорстка боротьба за кожен голос», - говорить він.

Руслан Колєсніков зазначив, що тепер буде гостро стояти питання про внутрішньопартійну конкуренцію, оскільки звичні списки із закріпленням депутатів у списку вже не грають ролі.

«Можна говорити про те, що всі потенційні кандидати будуть змушені особисто йти на округи, зустрічатися з людьми, розповідати, що вони зробили для них. Тут на допомогу жителям області прийде партія «УДАР», яка широко буде інформувати виборців про те, що являє собою той чи інший кандидат. Я особисто гарантую, що багато представників з нинішніх складів місцевих рад не зможуть обратися. Ми будемо цілеспрямовано працювати проти тих, хто бігав з партії в партію, знаходився у фракції Партії регіонів, голосував за «дерибан» бюджету. Такі люди не повинні потрапити в депутати знову, їм там не місце», - сказав він.

Політик підкреслив, що «УДАР» таким чином, готується допомагати очищення влади від популістів і тих, хто відверто нехтував інтересами жителів області весь цей час: «Якби не Майдан, вони б і далі спокійно сиділи в Партії регіонів, ховалися від своїх виборців, дружили б з так званою опозицією і все б у них було добре. Це не повинно повторитися. Ми знаємо поіменно тих, хто сьогодні махає прапорцем змін - саме проти таких буде спрямована наша робота. Особливо це питання актуальне в Дніпропетровську. Контрагітацію проти таких перефарбованих «регіоналів» і пристосуванців ми поставимо на перше місце. Я твердо кажу - ми докладемо всіх зусиль, щоб максимально знизити рейтинг таких кандидатів і партій. Новий закон про вибори залишить за «бортом» багатьох дніпропетровських депутатів - це одне з наших основних завдань».

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини