“УДАР” вимагає від правоохоронців розслідувати напад на очільника Одеського обласного осередку партії Юсова і покарати винних

20.07.2015 14:49

Партія “УДАР” вимагає від одеських правоохоронців оперативно розслідувати напад на голову Одеської обласної організації “УДАРу” Андрія Юсова, притягнути винних до відповідальності, а також провести службове розслідування щодо бездіяльності міліції під час інциденту. Про це йдеться в заяві партії.

“УДАР” звертається до міліції та прокуратури Одещини з вимогою терміново знайти і притягнути до відповідальності осіб, які напали і побили голову Одеської обласної організації “УДАРу”, одного з лідерів Одеського Євромайдану Андрія Юсова. Крім того, ми вважаємо неприпустимою поведінку правоохоронців, які відсторонилися і лише споглядали за побиттям людини, не зробивши жодних спроб зупинити нападників. Більше того – вони дали можливість злочинцям втекти. Тому ми вимагаємо також якомога швидше провести службове розслідування щодо бездіяльності міліції. Безпека, порядок і законність – першочергові завдання для кожного міста України сьогодні!” – підкреслили в “УДАРі”.

У ніч на 19 липня в смт Затока на Одещині на Андрія Юсова скоїли напад 6 невідомих, коли він з дружиною прогулювався набережною. “Я був на відпочинку в Затоці. Ми прогулювалась набережною. Поруч проходила якась група і почала вигукувати російською: “Слава Україні!” з негативною інтонацією. Потім підійшли ближче і запитали: “Юсов?” Я не встиг нічого відповісти - далі посипалися удари, мене оточили шість осіб. На щастя, завдяки перехожим це вдалося зупинити. Але поведінка міліції, на жаль, була зовсім неадекватною. Під час самого інциденту ніхто з правоохоронців не намагався зупинити нападників. Один патрульний міліціонер підійшов практично одразу, але не втручався. Ще двоє підійшли трохи згодом. Коли перехожих стало багато, нападники кинулися врозсип, і ніхто з правоохоронців не зробив жодної спроби їх затримати. Пізніше у райвідділі міліції у мене кілька годин відмовлялися приймати заяву”, - розповів Андрій Юсов.  

Наразі очільник Одеського обласного “УДАРу” проходить медичне обстеження, існує загроза струсу мозку. “ Є забої, подряпини, гематоми. Але не хочу драматизувати, я можу пересуватись”, - зазначив “ударівець” .

Це вже не перший напад на Андрія Юсова. У вересні минулого року на очільника Одеського “УДАРу” був скоєний замах.

“Це стосується моєї політичної діяльності і позиції, яка є незмінною до, під час і після Євромайдану. Час від час лунають погрози через соцмережі, був замах минулого року, а також спроба замаху, яку, на щастя, викрили. Я не знаю, чи можна пов’язувати ці події. Це питання до правоохоронних органів. Сподіваюсь, відповідне розслідування буде проведене. У мене великі сподівання на Міхеїла Саакашвілі і нового очільника обласної міліції, що буде швидко наведений лад, а винні - звільнені зі своїх посад. Реформування Одеської міліції не можна затягувати”, - зазначив Андрій Юсов. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини