Кличко: Наше завдання - сформувати відповідальні команди на місцях і конкретними справами вирішити реальні проблеми регіонів

16.09.2015 17:58

Наше завдання номер один - сформувати відповідальні команди на місцях, які мають стратегію і чіткий план дій, і забезпечити вирішення реальних проблем регіонів через конкретні справи. Про це заявив лідер об'єднаної політичної сили "УДАР-Солідарність", мер Києва Віталій Кличко під час з'їзду політсили.
"Головне завдання нашої об'єднаної політичної сили –  зберегти країну, забезпечити її єдність та створити умови для  подальшого розвитку держави. Тому завдання номер один - сформувати відповідальні команди на місцях, які мають стратегію і чіткий план дій; забезпечити вирішення реальних проблем регіонів через конкретні справи; привести у владу на місцях - запросивши в команди для участі у місцевих виборах - волонтерів, учасників АТО, громадських активістів, людей, які мають авторитет, яким довіряє суспільство, які є взірцем патріотизму. Незважаючи на те, є вони членами партії чи ні", - підкреслив Віталій Кличко.  
 
Він наголосив, що сьогодні важлива єдність громадян, суспільства з політиками, яким вони довіряють управління державою - на всіх рівнях. “У нашій команді сьогодні - прогресивні реформатори та управлінці міжнародного, всеукраїнського і регіонального рівнів: Геннадій Москаль, Міхеїл Саакашвілі, Наталя Яресько, Володимир Гройсман. А також - тисячі людей, які готові працювати і брати на себе відповідальність, щоб зберегти і змінити країну, - зазначив Віталій Кличко. – І я вдячний кожному, хто не боїться відповідальності - за свій район, своє село чи місто, за те, що він робить для своєї країни”.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини