Віталій Кличко проголосував разом з дружиною Наталею та братом Володимиром

25.10.2015 12:47

Мер Києва Віталій Кличко разом з дружиною Наталею та братом Володимиром проголосували на виборах міського голови Києва і депутатів Київради
 
Віталій Кличко розповів журналістам, що прийшов з гарним настроєм на виборчу дільницю. "Я роблю все те, що вимагає громада Києва і роблю це чесно і відкрито. І кияни сьогодні самі визначать долю свого міста", - наголосив він. За словами Кличка, нині вкрай важливо, щоб українці прийшли на вибори та віддали свої голоси за тих, з ким вони пов'язують своє майбутнє. Крім того, додав столичний голова, нинішні місцеві вибори - це шанс відродити місцеве самоврядування та дати громадам справжні повноваження. "Я розумію, що люди в деяких випадках втратили віру. Дехто каже, що від них нічого на залежить і вони нічого не вирішують. Але, від пасивних, звичайно, нічого не залежатиме. Тому треба вірити в свої сили, висловлювати свою громадянську позицію і долучатися до змін в своєму місті, своїй країні", - додав міський голова. Він висловив сподівання, що голосування і підрахунок голосів відбудеться чесно і прозоро, без серйозних ексцесів.
 
Відповідаючи на запитання журналістів на який результат розраховує Віталій Кличко, мер зауважив, що сподівається, що кияни і надалі довірять йому продовжувати ті зміни в Києві, які розпочалися. "Це - не простий шлях. Якщо кияни мені довірять вже в першому турі - добре, ні - я буду боротися далі".  Віталій Кличко також зізнався, що проголосував за себе. "Хочеш щось зробити добре - зроби це сам. Я хочу, щоб Київ став по-справжньому європейським містом", - зазначив він. 
 
Найбільшими викликом для столичної влади Кличко назвав ціни на житлово-комунальні послуги. "Найбільший виклик - підвищення тарифів. І нам потрібно зробити все, щоб тарифи були справедливими і обгрунтованими. Щоб незахищені верстви населення не відчували такого шаленого фінансового тиску. Ще одне завдання - гідне проходження зимового періоду", - додав він. 
 
На виборчій дільниці родина Кличків поспілкувалася з киянами.
 
Володимир Кличко зауважив, що завжди підтримує брата і сьогодні приїхав до Києва, щоб проголосувати на виборах міського голови та депутатів Київради. Він також повідомив, що ввечері повертається до тренувального табору в Альпах, щоб продовжити активну підготовку до поєдинку з Тайсоном Ф'юрі. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини