Кличко: Ми ще продовжуємо боротися за свою гідність і свою свободу

21.11.2015 11:28

Минуло два роки з дня початку Революції гідності і ми ще продовжуємо боротися за свою гідність і свою свободу. Боротьба за незалежну, європейську Україну досі триває. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, вітаючи українців з Днем Гідності і Свободи.

“Вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи. Сьогодні ми знаємо справжню суть цих понять. Українці, які два роки тому вийшли аби довести, що вони гідні і вільні громадяни своєї країни, заплатили і продовжують платити надвисоку ціну за своє прагнення жити в демократичній і сильній державі, - підкреслив Кличко. - Нам ще багато потрібно зробити, ми повинні осилити реформи, які болісно і не так швидко просуваються в країні; нам потрібно відстояти нашу незалежність і територіальну цілісність; ми не повинні допустити реваншу старих сил”, - наголосив мер столиці.

Кличко також звернувся до українських бійців, які сьогодні захищають Україну на Сході держави. «Кожен день ви доводите, що гідні патріоти своєї країни. Багато з вас стояли на Майдані і сьогодні, під кулями і вибухами, ви продовжуєте відстоювати незалежність і цілісність нашої держави. І з такими громадянами, як ви, Україна переможе! І проти агресії і в тих змінах та перетвореннях, через які країна повинна пройти», -підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва також наголосив, що повинні бути покарані всі винні у розстрілах мітингувальників на Майдані. «Повне розслідування всіх кривавих подій на Майдані має бути нарешті завершене. Цього вимагає суспільство. Кожен, хто віддавав накази розстрілювати мирних людей, кожен виконавець кривавих злочинів повинен понести відповідальність. Тоді люди повірять у справедливість і в те, що країна змінюється і рухається вперед», - підкреслив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини