Іщейкін: Зміни до Бюджетного кодексу фінансово забезпечать надання адмінпослуг органами державного самоврядування

26.11.2015 15:22

Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування.

Під час розгляду проекту закону народний депутат від "УДАРу" Костянтин Іщейкін зазначив, що цього вдасться досягти шляхом децентралізації відповідних повноважень та зарахування до місцевих бюджетів плати за надання адміністративних послуг з одночасною оптимізацією спеціального фонду державного бюджету.

За словами народного депутата, закон передбачає включити до доходів бюджетів міст районного значення сільських, селищних бюджетів адміністративний збір за державну реєстрацію нерухомого майна, плату за скорочення термінів надання послуг та за надання інших послуг у сфері державної реєстрації, що здійснюється виконавчими органами відповідних рад. Крім того, передбачено включити до доходів бюджетів міст обласного значення, Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад плату за скорочення термінів надання послуг та за надання інших послуг у сфері державної реєстрації нерухомого майна і державної реєстрації юридичних осіб та підприємців, що здійснюється виконавчими органами відповідних рад. "Передбачено також змінити пропорції зарахування до державного бюджету плати за надання відомостей з державних реєстрів: 85 відсотків – до загального фонду, 15 відсотків – до спеціального фонду. Крім того, пропонується виключити з витрат спеціального фонду державного бюджету видатки на фінансове забезпечення діяльності органів Мін'юсту", - додав Костянтин Іщейкін.

Закон був ухвалений в цілому.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини