Продан: Ми маємо забезпечити справедливий перерозподіл ПДФО для киян

01.12.2015 13:27

Першочергове спільне завдання Верховної Ради та Київської міської ради - забезпечення справедливого перерозподілу податку на доходи фізичних осіб для столиці. Про це під час відкриття першої сесії Київради VIII скликання заявила народний депутат від "УДАРу" Оксана Продан.
Продан наголосила, що Київ - це єдине місто, у якого забирають 60 відсотків ПДФО. "Наше першочергове завдання на 2016 рік - щоб кияни отримали справедливий перерозподіл ПДФО. Кияни мають так само, як і мешканці інших міст, отримувати послуги на ті гроші, які вони заробили", - наголосила народний депутат. 
 
Оксана Продан зауважила, що перед депутатами новобраної Київради стоїть дуже багато завдань - забезпечити гідні умови життя для мешканців Києва, їх роботи та відпочинку. "Київ - не тільки столиця України, Київ – це візитівка України. То ж наше з вами завдання -  зробити столицю зразком для інших міст, привабливим для інвесторів та туристів, містом справжніх європейських перетворень", - сказала "ударівка". 
 
При цьому Оксана Продан запевнила, що народні депутати готові надати підтримку столичним депутатам у вирішенні важливих питань. "Ми повинні співпрацювати -  Верховна Рада і Київська міська рада. Є багато питань, які необхідно вирішувати спільно", - додала вона. 
 
За словами народного депутата, питання щодо виділення земельних ділянок, паркування, будівництво, охорона здоров'я, діяльність освітніх закладів, дороги  – ці питання залежать і від міської ради, і від Верховної Ради. "Тож прошу вас про допомогу в підготовці законопроектів, які потрібні громаді, і їх реалізації в Києві. І запевняю, що депутати Верховної Ради готові працювати спільного з вами для громади Києва", - додала Оксана Продан, звертаючись до депутатів Київради. 
 
Вона також додала, що парламент повинен брати приклад з Київради в питанні запровадження персонального голосування. 
 
Участь у відкритті сесії також взяли народні депутати від партії "УДАР" Тарас Кутовий, Оксана Юринець, Сергій Алєксєєв.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини