Кличко: Депутатам місцевих рад доведеться виправдати довіру громадян, яку вони отримали як аванс на виборах

12.12.2015 16:19

Результат на місцевих виборах - це довіра людей, яку ми отримали як аванс. Перемогу ще треба здобути, а довіру - виправдати. Про це заявив мер Києва, лідер об'єднаної політичної сили "УДАР- Солідарність" Віталій Кличко, виступаючи на Форумі депутатів місцевих рад.

Кличко наголосив, що представники політичної сили йшли на вибори під гаслом реальних справ. "Саме цю обіцянку підтримали люди, саме завдяки цьому усі ми показали такі результати і саме реальні справи ми впроваджуватимемо найближчі роки. Кожен у своїй області, у своєму місті, селищі, селі", - зауважив мер Києва.

Кличко підкреслив, що зі своєю командою вже півтора роки крок за кроком реальними справами змінює столицю. Зокрема, додав він, увага столичної влади зосереджена на трьох основних напрямках і це може бути прикладом для інших міст. Йдеться, зокрема, про боротьбу з корупцією, підтримку соціально-незахищених людей і розвиток інфраструктури.
"Боротьба з корупцією - це те, з чого кожен з нас зобов'язаний почати відновлення свого міста, району, області. Необхідно безжально зруйнувати корупційну систему і створити нову - абсолютно прозору систему влади, підзвітну місцевій громаді", - зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що в столиці було звільнено 400 чиновників та відкрито процеси управління містом. Зокрема, відкрили мерію, документообіг, тендери і найважливіше - бюджет міста. "Як наслідок - у цей складний час ми збільшили надходження до бюджету на 30%. Тепер гроші, які осідали в кишенях чиновників, йдуть на підтримку соціально незахищених і розвиток інфраструктури", - підкреслив Кличко.

Мер Києва зазначив, що Україна, її громадяни показали своє прагнення до впровадження ефективного місцевого самоврядування. І саме від того, як розвиватимуться міста і села, невеличкі громади, залежатиме майбутнє держави. Кличко наголосив, що саме мерам, депутатам всіх рівнів доведеться втілювати і розвивати місцеве самоврядування і робити наші міста сильними та успішними, європейськими і комфортними для їх мешканців. "Цього сьогодні вимагають люди. Щоб громади, зокрема, мали можливість розпоряджатися своїми коштами і впливати на життя у своїх містах і містечках, робити його більш комфортним", - наголосив він.

Віталій Кличко представив команду мерів, які перемогли на місцевих виборах за підтримки об'єднаної політичної сили. Він зауважив, що у кожного з них є свої досягнення, які вони мають примножити, працюючи виключно в інтересах мешканців своїх міст. Мер Києва висловив готовність зустрічатися зі своїми колегами з інших міст для обміну досвідом. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини