Геращенко: Уряд не дав жодного роз'яснення українському бізнесу, як йому працювати в умовах економічної агресії з боку Росії

24.12.2015 11:16

Уряд не дав жодного роз'яснення українському бізнесу, як йому працювати в умовах економічної агресії Росії та чого чекати після вступу в дію угоди про зону вільної торгівлі з ЄС. Про це заявила народний депутат від "УДАРу" Ірина Геращенко під час обговорення в сесійній залі проекту закону щодо надання уряду повноважень застосовувати адекватні заходи економічного характеру до держави-агресора.

"Мета української влади - не агресія проти якоїсь країни, а захист нашого виробника, вітчизняного ринку та України", - сказала вона. За словами Геращенко, нині дещо з запізненням ми  повертаємося до питання, яким чином захистити своїх підприємців від економічної агресії Росії. При цьому депутат підкреслила, що Росія заявила про свої економічні санкції по відношенню до України досить давно. Вона додала, що український бізнес знаходиться в шоковому стані, не розуміючи як він працюватиме з 1 січня наступного року, після призупинення Росією угоди про зону вільної торгівлі з Україною. 

"Уряд не провів жодної зустрічі з бізнесом, не надав жодного роз'яснення, не запропонував жодного плану дій як працювати українському бізнесу, який за 23 роки тісно пов'язаний з  російським бізнесом. Так само уряд нічого не робить в публічній площині відносно роз'яснення для українського бізнесу - що буде після набуття в повному обсязі угоди про  зону вільної торгівлі з ЄС", - сказала Ірина Геращенко. Вона закликала главу уряду дати доручення міністру економіки провести відповідні зустрічі з представниками українського бізнесу.   

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини