Кличко в Давосі: Наша гостра проблема досі - застарілість системи, повільні реформи, недостатня кількість сучасних технологій у виробництві

21.01.2016 12:38

Сьогодні Україна, щоб рухатися вперед, гостро потребує модернізації економіки, виробництва, системи управління. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам після панельної дискусії "Нове економічне бачення для України", яка відбулася в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

"Україна інтегрується в європейський простір. З 1 січня запрацювала зона вільної торгівлі з Євросоюзом. Наша ж гостра проблема досі - застарілість системи, повільні реформи, недостатня кількість сучасних технологій у виробництві, - зазначив Кличко. - Тому першочергове завдання – модернізація економіки, запровадження сучасних технологій, аби наші товари були конкурентоздатними на світових ринках. А також - впровадження сучасного і технологічного управління в містах, країні загалом",- підкреслив Кличко.  

Він зазначив, що Київ першим в країні  розпочав впровадження Smart Сity - технологічної системи управління містом. "За короткий час ми запровадили відкритий (електронний) бюджет, систему  електронних закупівель. Це дозволило зекономити значні кошти з бюджету столиці. Бо технології менеджменту і прозорості роботи допомагають боротися з корупцією. І це дуже важливо", - наголосив Кличко.

Можливість впровадження в Києві нових проектів сучасних технологій Кличко обговорив у Давосі і з президентом Атлантичної Ради Фредеріком Кемпе.

Також на Всесвітньому економічному форумі Віталій Кличко виступить під час дебатів «Душа міста» та інформаційної зустрічі світових лідерів «Протистояння гібридним загрозам». Крім того, Кличко відвідає захід, який традиційно організовує американське видання Washington Post, а також візьме участь в Українському сніданку у Давосі.   

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини