Кличко в Давосі: Сьогодні у нас є можливість поєднати історію та культуру Києва із сучасними технологіями і зробити місто одним із найунікальніших в світі

22.01.2016 09:34

Сьогодні є можливість поєднати багату культуру Києва, його історію із передовими технологіями і комфортом сучасного міста, щоб зробити столицю України одним із найунікальніших міст світу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи під час дискусії «Душа міста» на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

За словами Кличка, влада Києва робить все, щоб місто було прикладом втілення перетворень в Україні та впровадження сучасних технологій, зокрема, і в управлінні містом. «Це особливо важливо для України, де десятиліттями формувалася бюрократична, корупційна система управління на всіх рівнях. Сьогодні я можу сказати, що Київ формує стандарти прозорості та ефективності влади. І це важливо для розвитку міста і країни загалом», - наголосив він.

Віталій Кличко зауважив, що Київ першим в країні розпочав впровадження системи «Smart City». Зокрема, за короткий проміжок часу було запроваджено відкритий (електронний) бюджет, систему електронних закупівель, що дозволяє економити бюджетні кошти, безготівковий розрахунок у метро. Крім того, зауважив столичний голова, на центральних станціях метрополітену запущено WI-Fi і влада Києва планує це зробити в усьому метро. Також, додав він, Київ першим з українських міст впровадив електронні петиції, які користуються популярністю у киян, оскільки люди хочуть впливати на розвиток свого міста, вдосконалювати його «душу».

«Така відкритість влади і прозорість процесів управління містом зробила Київ більш привабливим для інвесторів.Менше ніж за 2 роки ми залучили понад 1,7 міліарда гривень іноземних інвестицій», - наголосив Віталій Кличко.

За його словами, в Києві за останніх два роки створюються і розвиваються так звані громадські простори і до цього активно долучаються містяни.

Віталій Кличко підкреслив, що для столичної влади дуже важлива підтримка, досвід та допомога міжнародної спільноти. «Ми залучаємо інвесторів, співпрацюємо з міжнародними експертами в різних галузях, використовуємо найкращий досвід. Ми «задаємо тон» перетворенням в Україні. Бо «душа» столиці - це і «душа» країни», - зазначив київській міський голова.

На тему гармонійного і технологічного розвитку міст Кличко поспілкувався з колегами-мерами Сеула, Фукусіми, інших міст.

Також Віталій Кличко взяв участь в Українському сніданку у Давосі, де цього року обговорювали тему "Світ змінився. Чи змінилась Україна?". 

Сьогодні в рамках Всесвітнього економічного форуму мер Києва, зокрема, відвідає захід, який традиційно організовує американське видання Washington Post та виступить під час інформаційної зустрічі світових економічних лідерів «Протистояння гібридним загрозам». 

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини