Кличко привітав з Днем Соборності: Українці сьогодні єднаються навколо спільної мети - захисту рідної землі

22.01.2016 09:39

Сьогодні нам потрібно об'єднатися, щоби разом вибороти мир і збудувати сильну, сучасну, європейську соборну державу Україна. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у своєму привітанні з нагоди Дня Соборності.

"22 січня ми відзначаємо важливе історичне свято - День Соборності, день об'єднання нашого народу, день відродження української державності", - зазначив Віталій Кличко.

Він відзначив, що питання об'єднання української нації поставало в різні історичні епохи і було вкрай важливим, адже територіальна єдність - це одна зі складових держави, а консолідація народу - запорука успіху країни.

"Сьогодні Україна як ніколи демонструє єдність. Українці єднаються навколо спільної мети - захисту рідної землі. Хлопці з різних куточків держави пліч-о-пліч боронять нашу землю на Сході, волонтери по всій країні, незважаючи на складні економічні часи, дивом продовжують знаходити кошти і засоби, щоби підтримати наших бійців та їхні родини, і мільйони громадян у різний спосіб долучаються до допомоги військовим, вимушеним переселенцям з Донбасу та Криму і тим, хто залишився у зоні конфлікту", - підкреслив мер Києва.

Віталій Кличко зауважив, що рівно два роки тому цього дня, у День Соборності, загинули перші Герої Небесної Сотні - вірменин Сергій Нігоян та білорус Михайло Жизневський. "Вони полягли за Україну, за її майбутнє. І сьогодні ми також вшановуємо їхню пам'ять", - сказав Київський міський голова.

Він наголосив, що саме єдність мільйонів українців під час Революції Гідності стала запорукою перемоги. "І сьогодні нам потрібно об'єднатися, щоби разом вибороти мир і збудувати сильну, сучасну, європейську соборну державу Україна", - підкреслив Віталій Кличко.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини