Кличко у Мюнхені: Ми розраховуємо на спільні зусилля міжнародних структур з правоохоронною системою України в сфері виявлення та повернення в Україну коштів, украдених з бюджету держави

12.02.2016 21:43

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з безпеки.

Кличко також провів зустрічі з  управляючим директором Міжнародної організації по боротьбі з корупцією Кобусом Де Швардтом та міністром закордонних справ Азербайджану  Ельмаром Мамед'яровим.

З Кобусом де Швардтом Кличко обговорив можливість допомоги Міжнародної організації по боротьбі з корупцією в організації стажування українських детективів НАБУ. А також наголосив на необхідності тісної взаємодії і допомоги у виявленні активів та брудних корупційних грошей українських чиновників. "Ми розраховуємо на взаємодію міжнародних структур з правоохоронною системою України та спільні зусилля в сфері виявлення та повернення в Україну коштів, украдених у різні часи з бюджету нашої держави", - підкреслив Віталій Кличко.

Під час зустрічі з міністром закордонних справ Азербайджану йшлося про перспективи збільшення інвестицій азербайджанського бізнесу в Україну і у Київ зокрема. Також Кличко запропонував міністру організувати і провести в Україні Києво-Бакинський бізнес-форум. "Ми зацікавлені в практичній і більш активній співпраці. Щоб азербайджанський бізнес, інвестиції приходили в Україну, а український - теж успішно працював в Азербайджані", - зазначив мер Києва.

Ельмар Мамед'яров підтримав ідею проведення бізнес-форуму і сторони домовилися готувати такий захід, щоб він відбувся восени у Києві.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини