Кличко у Мюнхені: Якщо політики продовжать ставити особисті інтереси вище державних, вони можуть розвалити країну

13.02.2016 13:42

Якщо українські політики будуть продовжувати ставити особисті амбіції вище інтересів держави, вони можуть розвалити країну. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко у коментарі журналістам під час Мюнхенської конференції з питань безпеки.

«Я уже не перший рік беру участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки. Тут відбуваються важливі зустрічі, які дають можливість встановити контакт та безпосередньо поспілкуватися про вирішення проблем, які сьогодні хвилюють світ», - зазначив мер.

За словами Кличка, одне з ключових питань, яке ставлять на зустрічах представники інших держав, стосується політичної ситуації в Україні. «Усіх турбує політична криза в уряді. Усі кажуть, що без реформ дуже складно підтримувати Україну. Ключове завдання – об’єднати зусилля усіх гілок влади для боротьби з корупцією, бо без подолання корупції жодна реформа не може бути успішною. На кожній зустрічі головним питанням була єдність української влади. Мій ключовий меседж – деякі політики ставлять свої персональні амбіції вище інтересів країни. Якщо це буде продовжуватися – вони розвалять країну. Дуже важливо, щоб інтереси країни були першочерговими.  Якщо не буде результату злагодженої роботи заради перетворень, ми можемо не тільки втратити динаміку, а й провалити реформи. Це дуже серйозне питання для України», - підкреслив мер.

Віталій Кличко зазначив, що під час конференції провів низку зустрічей з зарубіжними політиками. «Відбулася, наприклад, зустріч з міністром закордонних справ Азербайджану, ми обговорювали проведення бізнес-форуму Київ-Баку та залучення інвестицій. Але інвестиції прийдуть тільки тоді, коли інвестори бачитимуть прозорі правила гри. Я особисто гарантую, що бізнес у Києві можна вести прозоро», - наголосив Кличко.

Також під час конференції відбулися зустрічі Віталія Кличка з міністром закордонних справ Норвегії Бьорге Бренде, управляючим директором Міжнародної Організації по боротьбі з корупцією Кобусом Де Швардтом, начальником штабу Верховного головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Вернером Фрірсом, відбулися розмови з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем, мером Мюнхена Дітером Райтером.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини