Палатний: Парламентський комітет визнав задовільною роботу профільних міністрів Ігоря Жданова та Павла Розенка

15.02.2016 22:57

Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму визнав задовільною роботу Міністерства молоді та спорту і Міністерства соціальної політики України. Про це повідомив голова парламентського комітету, народний депутат від «УДАРу» Артур Палатний.

«На засіданні комітету ми заслухали звіти Ігоря Жданова та Павла Розенка про роботу їхніх відомств протягом 2015 року та результати виконання Програми уряду. За підсумками обговорення роботу профільних міністерств було визнано задовільною. Загалом між парламентським комітетом та міністерствами склалася конструктивна співпраця, депутати завжди намагаються йти назустріч профільним відомствам і спільними зусиллями вдосконалювати законодавчо-нормативну базу», - зазначив народний депутат.

При цьому Палатний наголосив, що очікує від Міністерства молоді та спорту більш жорсткої реакції на ті проблеми, які виникають із функціонуванням дитячо-юнацьких спортивних шкіл. За словами голови комітету, сьогодні у регіонах на фінансування ДЮСШ не вистачає коштів.

«Особливо гостро стоїть проблема у Херсонській області, де на межі закриття опинилося 10 ДЮСШ, через що близько 2 тисяч дітей можуть втратити можливість займатися спортом. Саме тому Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму продовжить наполягати на рішенні Кабміну про виділення додаткової субвенції з державного бюджету в розмірі 100 млн. гривень на потреби ДЮСШ», - сказав Палатний.

Також члени парламентського комітету звернули увагу профільних міністрів на необхідності посилити роботу у сфері соціальної підтримки молоді, відновлення програм молодіжного кредитування та активізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

«Під час обговорення від народних депутатів прозвучало чимало корисних пропозицій. Сподіваюся, вони будуть враховані Міністерством молоді та спорту і Міністерством соціальної політики і вже у 2016 році ми вийдемо на якісно новий рівень реалізації державної політики у сферах фізичної культури і спорту, допомоги сім’ям з дітьми та підтримки молодого покоління», - зауважив Артур Палатний.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини