Продан: Верховна Рада врегулювала питання з відшкодування коштів для перевезення в громадському транспорті пільговиків

18.02.2016 11:31

Верховна Рада України виділила місцевим бюджетам субвенцію з Держбюджету на компенсацію пільгового проїзду в громадському транспорті.
 
Під час обговорення в сесійній залі відповідного закону, народний депутат від "УДАРу" Оксана Продан наголосила, що депутати мають виправити ті помилки, які були допущені під час ухвалення Держбюджету - 2016. "Цей закон дасть можливість органам місцевого самоврядування укласти угоди з перевізниками на відшкодування проїзду пільгових категорій громадян. Закон вирішує той соціальний конфлікт, який ми створили при ухваленні бюджету", - сказала народний депутат.
 
Продан зауважила, що закон дозволить їздити в громадському транспорті безкоштовно 24 категоріям пільговиків. "Ударівка" зауважила, що в бюджеті не було передбачено жодної копійки на відшкодування таких пільгових перевезень. "А органи місцевого самоврядування не мають зайвих коштів і можливості, щоб укласти угоди і відшкодовувати перевізникам ці кошти", - додала вона. 
 
За словами Оксани Продан, запропонований закон передбачає перерозподіл коштів, передбачених на субсидії. Зокрема, виділяється 1,9 млрд грн на компенсацію пільгового перевезення. "Сьогодні людей викидають з маршруток, тролейбусів, бо перевізники не мають за що возити, а деякі - не хочуть. Ми маємо виправити цю ситуацію", - підкреслила Оксана Продан. 
 
Закон "Про внесення змін до додатків №3 та №7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг ухвалений в цілому. 
 
Закон передбачає виділення з державного бюджету місцевим бюджетам субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в обсязі 1 млрд 917 млн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло‑, водопостачання і водовідведення, квартирної плати.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини