Соловей: Ухвалення закону про фінансову реструктуризацію дозволить оперативно вирішувати суперечки між кредиторами та позичальниками

31.03.2016 15:03

Ухвалення закону про фінансову реструктуризацію дозволить не затягувати в часі вирішення фінансових суперечок між кредиторами та позичальниками. Про це заявив народний депутат від "УДАРу" Юрій Соловей під час розгляду в сесійній залі парламенту відповідного проекту закону.
 
Він наголосив, що однією з причин виникнення фінансової кризи 2008 року була недосконалість законодавства, яке дозволяло двозначно трактувати його як кредиторам, так і позичальникам. "Тому ухвалення відповідного закону на часі. Він потрібній, щоб в майбутньому не дозволяти ні кредиторам, ні позичальникам доводити справу до суду, що затягує вирішення проблеми в часі", - сказав Юрій Соловей. 
 
При цьому він додав, що парламент також має ухвалити закон, який врегульовує питання банкрутства фізичних осіб. "Це питання, яке не один місяць обговорюється в стінах парламенту. І його слід вирішити", - додав Юрій Соловей. 
 
Законопроект був ухвалений в першому читанні. Законопроект передбачає створення ефективного та дієвого механізму добровільної фінансової реструктуризації боргів підприємств України та їх досудової санації.
 
Законопроектом, зокрема, визначено:
-умови участі боржника та кредиторів у процедурі фінансової реструктуризації, а також участь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та державних банків у такій процедурі;
-основні засади співробітництва між кредиторами під час проведення процедури фінансової реструктуризації;
-зобов’язання боржника щодо надання інформації та проведення огляду його господарської діяльності;
-умови отримання боржником фінансування під час проходження процедури фінансової реструктуризації.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини