Юринець: МФО «Карпати» почало підготовку до проведення в Україні конференції «Європа Карпат»

01.04.2016 13:26

У Верховній раді України відбулось засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «Карпати». Головною темою зустрічі стало проведення в Україні міжнародної конференції з циклу «Європа Карпат». Про це заявила народний депутат від «УДАРу», голова МФО «Карпати» Оксана Юринець. На останній такій конференції у Польщі ініціативу проведення наступного заходу в Україні підтримала польська сторона, в тому числі і маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський, під патронатом якого відбуваються конференції «Європа Карпат».

«Планується проведення конференції у м. Яремче Івано-Франківської області орієнтовно у червні. Є намір запросити близько 50 гостей з країн-представників Карпатського регіону – Чехії, Польщі, Словацької Республіки, Угорщини, Румунії та Сербії, а також близько 100 представників з України. Головною ціллю конференції має стати акцентування на найбільш гострих проблемах України та налагодження діалогу для пошуку найбільш ефективних шляхів їхнього розв’язання. Для української сторони успішний розвиток карпатського регіону може стати свого роду орієнтиром для активізації та подальшого розвитку інших єврорегіонів, що існують на території України», - наголосила Оксана Юринець.

Найближчим часом планується проведення низки зустрічей з польською стороною для обговорення організаційних моментів конференції.

Крім того, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Польщі Андрій Дещиця вже направив листа до МЗС України та Секретаріату Голови Верховної Ради України щодо підтримки проведення конференції з циклу «Європа Карпат» в Україні.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини