Сергій Алєксєєв: Українські депутати відвідають парламент Італії задля поглиблення міжпарламентських зв’язків

16.04.2016 11:23

Народні депутати, що входять до міжпарламентської групи дружби Україна-Італія, відвідають парламент Італії задля налагодження зв’язків з італійськими колегами. Про це повідомив співголова групи дружби Сергій Алєксєєв під час засідання групи дружби за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Італійської республіки в Україні Фабріціо Романо.

Як зазначив Сергій Алєксєєв, організація цього візиту стала можливою завдяки безпосередньому сприянню Фабріціо Романо. “Я впевнений, що наш візит ще більше зміцнить відносини між країнами. Під час нього заплановане обговорення співпраці у трьох напрямках: політичному, економічному та культурному. В культурному напрямку вже багато зроблено за останній рік. В політичному напрямку теж є зрушення”, - сказав він.

Як зазначив Сергій Алєксєєв, програма візиту тільки формується, тому усі члени міжпарламентської групи можуть до 30 квітня долучитися до її наповнення, аби мати змогу обговорити з італійськими колегами цікаві для них напрямки співпраці та взаємодії.

У свою чергу Фабріціо Романо відзначив суттєву активізацію відносин між Італією та Україною на найвищому рівні за останній час. “Запланований візит вашої групи до Італії буде важливим доповненням до тих візитів на найвищому рівні, що відбулись за останній час. Я можу сказати, що за 2015 рік і початок 2016 року зустрічей відбулось більше, ніж за 25 років дипломатичних стосунків між Італією та Україною“, - сказав він.

Фабріціо Романо наголосив, що підтримка, яку надає Італія Україні, є повною та беззаперечною. Зокрема, за його словами, Італія завжди сприяла лібералізації візового режиму, підтримувала необхідність застосування санкції до Російської Федерації після окупації Криму, які і були схвалені саме на момент головування Італії в ЄС.

“Що стосується справи Савченко: Італія була першою країною, яка підтримала демарш в рамках Європейської комісії в Москві з метою звільнення Савченко. З моєї точки зору, ми маємо картину прекрасної співпраці, що відбувається і завдяки міжпарламентській дипломатії, яка є важливою частиною міждержавної співпраці’, - наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини