Сергій Алєксєєв: Київ та Флоренція зацікавлені у посиленні співпраці в різних сферах

22.04.2016 22:03

Налагодження співпраці між містами України та країн Європи сприяє посиленню міждержавного співробітництва. Про це народний депутат-«ударівець», співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв після візиту разом з мером Києва Віталієм Кличком до Флоренції.

«В рамках євроінтеграційних процесів важливе місце посідає саме співпраця та взаємодія між громадами України та країн ЄС. Це суттєво посилює культурні та економічні зв’язки, що позитивно впливає і на міждержавні відносини. Особливо це притаманно Італії, де є велика українська громада. Тому наш візит з Віталієм Кличком до Флоренції сприятиме налагодженню таких стосунків між цим італійським містом та Києвом», - сказав він.

Як повідомив Сергій Алєксєєв, під час візиту йшлося про проведення спільного бізнес-форуму наступного року, виставки українських митців (художників та скульпторів) і про встановлення у Флоренції пам’ятника Тарасові Шевченку. «Це буде кроком у відповідь на встановлення у Києві на Володимирській гірці пам’ятника Данте Аліг’єрі. За словами мера Флоренції Даріо Нарделли, це можливо буде зробити вже у листопаді цього року під час форуму мерів світових міст, на який він також запросив і Віталія Кличка», - сказав нардеп.

Сергій Алєксєєв зазначив, що під час візиту піднімалось питання підписання між Києвом та Флоренцією меморандуму про співпрацю, що дозволить надати новий імпульс співпраці між містами-побратимами. Обговорення цього питання продовжиться під час візиту Даріо Нарделли до Києва у вересні-жовтні цього року.

«Ми маємо використовувати кожну можливість для налагодження зв’язків, адже дипломатія – це не тільки зустрічі на рівні міністрів закордонних справ, прем’єр-міністрів чи президентів. Часто  «народна» дипломатія виявляється набагато ефективнішою. Наша ж міжпарламентська група дружби допомагатиме у подібній співпраці», - сказав Алєксєєв.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини