Кличко на політичній асамблеї ЄНП: Ми розраховуємо на підтримку надання Україні безвізового режиму та продовження санкцій щодо Росії

30.05.2016 21:00

Україна розраховує на підтримку Євросоюзом надання українській державі безвізового режиму та на продовження Європою санкцій проти Росії. Про це Віталій Кличко заявив в своєму слові на політичній асамблеї Європейської Народної Партії.

"Звичайно, запроваджені санкції є економічно невигідними і для європейських країн, проте набагато важливішою є безпека в Європі, - підкреслив Кличко. - Наступне, що дуже важливе і на що очікує Україна, - запровадження безвізового режиму. Ми розуміємо, що повинні виконати необхідні умови, досягти необхідних критеріїв. І ми рухаємося в цьому напрямку", - наголосив Кличко.

Він відзначив на прикладі Києва, що робить все можливе для боротьби з корупцією. "Як мер Києва я готовий презентувати, які зміни ми впровадили в Києві. Гарний приклад – надходження в наш бюджет збільшилися на третину. І не тому, що відбувся економічний бум, а тому, що ми перекрили корупційні схеми. І всі кошти, які раніше крали, зараз залишаються в бюджеті, - зазначив Кличко. -Нам, безумовно, потрібно ще немало зробити. У нас є великі сподівання і на генерального прокурора та прокуратуру,  тому що від них багато залежить в успішній боротьбі з корупцією. Проте, ми зробили багато кроків вперед. І треба рухатися далі, як того очікують від нас люди", - сказав Віталій Кличко.

Він також відзначив, що Україна в травні наступного року прийматиме пісенний конкурс Євробачення. "Як мер Києва, я переконаний, що його проведуть в Києві. Хочу запросити кожного європейця приїхати та подивитися, наскільки гостинні наші люди, наскільки гарне наше місто. І наскільки Україна європейська країна, а Київ - європейська столиця", - сказав Кличко.

Мер Києва Віталій Кличко бере участь в політичній асамблеї з нагоди 40-річчя Європейської Народної Партії. Відзначення цієї дати відбувається в Люксембурзі за участі європейських політичних лідерів, які обговорюють стратегію і майбутнє Європейського Союзу. Участь у заходах беруть федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, голова групи ЄНП в Європейському парламенті Манфред Вебер та інші європейські політики.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Новини