Юринець: Туризм може приносити Україні до 4 млрд доларів на рік

11.08.2016 12:52

За своїм туристично-рекреаційним потенціалом Україна має всі можливості стати одним з провідних європейських туристичних центрів. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Оксана Юринець, виступаючи на польсько-українській робочій зустрічі "Перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні", яка відбувається у Трускавці на Львівщині

“Сьогодні українські громадяни є своєрідними інвесторами зарубіжних країн і це одне з найболючіших питань усієї туристичної галузі. Бо, за розрахунками фахівців, лише у вигляді податків туризм міг би щороку приносити в державну скарбницю України близько 4 млрд доларів, - зазначила народний депутат.

Оксана Юринець наголосила на кількох проблемних моментах розвитку туристичної галузі в Україні. За її словами, насамперед це: обмежена «географія» туристів, які приїжджають до України,  недосконале державне регулювання та слабке фінансування, яке обмежує можливості нашої держави співпрацювати з міжнародними організаціями, а також слабка нормативно-правова база для діяльності туроператорів.

Надзвичайно важливим для розвитку туризму в Україні, зауважила депутат, є розвиток багатостороннього співробітництва з європейськими державами і з провідними інституційними структурами та економічними об’єднаннями. «У співпраці з Європейським Союзом  у сфері туристичної політики важливим для нас є включення України у перспективні програми фінансової та технічної допомоги, а також інвестиційні проекти ЄС у галузі туризму. Адже за своїм туристично-рекреаційним потенціалом Україна має всі можливості стати одним з провідних європейських туристичних центрів», - зазначила Оксана Юринець.

Прикладами успішної співпраці України з  ЄС у сфері туризму “ударівка” назвала проекти Twinning Projects (створення системи туристичних інформаційних центрів) та Тасіс "Підтримка місцевого розвитку та туризму Карпатського регіону", який реалізується з червня 1999 року на територiї Чернiвецької, Iвано-Франкiвської, Львiвської та Закарпатської областей. Відтоді, як почав працювати проект, зазначає Юринець, доходи від туристичної діяльності у цих регіонах зросли на 111%.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини