Бєлькова: Збільшення видобутку газу в Україні напряму залежить від можливості оперативно отримувати необхідні ліцензії

29.09.2016 10:24

Збільшення видобутку газу в Україні напряму залежить від можливості оперативно отримувати необхідні ліцензії і дозволи газовидобувними компаніями. Про це заявила народний депутат від «УДАРу», заступник голови комітету з питань ПЕК Ольга Бєлькова.

Бєлькова наголосила, що відбулася зустріч представників Асоціації газовидобувних компаній з міністром екології Остапом Семераком та народними депутатами щодо необхідних зміни у системі надрокористування та управління державою надрами.
«Спрощення отримання ліцензій - це той мінімум, якого очікують від держави. Бо реально нині компанії витрачають 3 роки для отримання всіх дозволів та біганину по всіх кабінетах», - сказала Бєлькова. За словами народного депутата, під час зустрічі була досягнута домовленість про подальшу співпрацю у частині концептуальних змін правил та інституціональних підходів до надрокористування, оскільки нинішні не відповідають найкращим практикам у світі.

Народний депутат також зазначила, що представники галузі, уряду та депутати наполягатимуть на розгляді на наступному пленарному тижні двох проектів законів №3038 та №3096. За її словами, ухвалення цих законів створить умови, які б зацікавили органи місцевого самоврядування у видобутку надр в регіонах.

Крім того, додала Ольга Бєлькова, під час зустрічі порушувалося питання щодо зменшення фіскального тиску на галузь. «Ми вдячні міністру за зустріч, конструктивні обіцянки і відверте визнання існуючих проблем. Саме такими зустрічами і відбудовується довіра між бізнесом і урядом. Депутати нашого та інших комітетів теж абсолютно зацікавлені у тому, щоб українського газу було більше, доходи від цієї діяльності були спрямовані на потреби людей в Україні і використовувалися раціонально», - додала народний депутат. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини