Геращенко: Україна має йти не шляхом на заборону гастролей російських митців, а відмовою ходити на їх концерти та вистави

06.10.2016 12:48

Україна має йти не шляхом на заборону гастролей російських митців, а відмовою ходити на їх концерти та вистави, якщо вони підтримують російську агресію. Про це заявила народний депутат від "УДАРу", перший віце-спікер Ірина Геращенко під час розгляду в сесійній залі проекту закону, який забороняв би чи обмежував виступи російських артистів, які підтримують агресію Росії проти України, і офіційно не засудили її.
 
Вона наголосила, що сьогодні слід подякувати українським акторам, які відмовилися брати участь в російських проектах та українським глядачам, які перестали ходити на вистави російських акторів, що підтримують агресію Росії. "І ми маємо не заборонами, а іншими механізмами підтримувати патріотизм", - додала Геращенко.
 
Народний депутат зауважила, що забороняють лише деспотичні держави, а Україна - це демократична держава. Крім того, зауважила Ірина Геращенко, коли  розглядаються подібні законопроекти, слід дослухатися до професіоналів з цієї індустрії, які вважають, що цей закон порушує права людини, зокрема українського глядача. "Ми не можемо приймати законопроект, як це робить Росія, яка забороняє все на світі. Україна - не Росія.  Не через заборони треба йти, а через виховання патріотизму", - сказала вона. 
 
Геращенко додала, що комітет парламенту, який опікується питаннями культури і має об'єднати Україну, сьогодні намагається роз'єднати сесійну залу. "Хочу звернутися до українців - давайте не через дурнуваті заборони діяти, а перестанемо ходити на концерти тих людей, які представляють Росію", - сказала вона.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини