Кличко на конференції ООН: Моє завдання – забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку Києва

19.10.2016 17:31

Головне завдання влади Києва - забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку міста, а також створити фундамент для системного вирішення питань життєдіяльності міста. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час виступу на заході «Як керувати перетвореннями в містах у Східній Європі та Східній Німеччині» в рамках конференції ООН зі сталого розвитку міст Habitat III, яка відбувається в столиці Еквадору Кіто.

Мер Києва наголосив, що після його обрання на посаду, адміністрація зосередилася на зміні системи управління, її прозорості, відкритості та ефективності. «Київ першим в Україні запровадив технологічну систему  управління Smart Сity. Зокрема, і відкритий бюджет. Це вже дозволило нам збільшити надходження до бюджету міста на 30% завдяки прозорості фінансових процесів», - зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що завдання столичної влади – забезпечити умови для швидкого і ефективного розвитку міста, щоб вирішувати проблеми міського господарства не в “пожежному” режимі, не точково, а системно і планово. 

За словами Кличка, це дозволить підвищити ефективність управління містом, зменшити видатки і разом з тим, підвищити якість послуг а, отже, і рівень комфорту мешканців, та дасть поштовх для розвитку інфраструктури. Крім цього, наголосив Віталій Кличко, для розвитку українських міст потрібна реальна децентралізація. - З правом розпоряджатися  коштами, визначати пріоритетні проекти, які потребують втілення на місцях. " Це дасть містам поштовх для успішного розвитку та дозволить підвищитити якість життя їх мешканців",- зазначив Кличко.

Крім того, мер Києва наголосив на тому, що після Революції Гідності суспільство має великий вплив на процеси управління і змін в Україні. «У багатьох сферах створені громадські ради, запроваджена система петицій,  відкриті конкурси обрання на посади. І це дуже важливо», - зауважив міський голова. 

У рамках конференції Віталій Кличко також провів зустрічі з мерами міст, політиками, експертами у сфері міського розвитку.

Конференції ООН Habitat відбуваються раз у 20 років та мають на меті напрацювання підходів до сталого розвитку міст та вирішення нагальних глобальних проблем, з якими стикаються міста. Цього року у роботі заходу беруть участь експерти з розвитку міст, делегації на чолі з мерами Барселони, Берліну, Боготи, Буенос-Айресу, Бонну, Будапешту, Кельна, Гельсінкі, Мадриду, Парижа, Стамбула, Пекіна, Монреалю, Мехіко, Аддис-Абеби, Сеулу та ін.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Новини