Продан: Мери міст неодноразово звертали увагу уряду, що низка підприємств через арешти рахунків не зможуть надавати належні послуги з теплопостачання

28.10.2016 10:07

Органи місцевого самоврядування опинилися в ситуації, коли самостійно мають шукати вирішення проблеми щодо належного теплопостачання населенню. Про це заявила народний депутат від "УДАРу" Оксана Продан під час ефіру на каналі 1+1.

Продан наголосила, що є представником Голови Асоціації міст України Віталія Кличка в парламенті і протягом всього року була на всіх засіданнях Асоціації під час яких порушувалося питання щодо забезпечення теплом міст України. За словами Оксани Продан, мери всіх міст неодноразово звертали увагу уряду на те, що низка підприємств через заблоковані рахунки не зможуть надавати споживачам належні послуги з теплопостачання. "Нині ж міста, мери міст, місцеві ради стоять перед ситуацією, коли вони змушені шукати вихід для того, щоб вирішити ці питання", - сказала народний депутат.

Продан також додала, що нині вкрай важливо припинити практику зростання кількості родин, які звертаються до держави з проханням про надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. "Ви що робите - щоб кожен громадянин України залежав від подачки? Насправді ми повинні зробити так, щоб люди могли самі платити квартплату. Або знижуйте тарифи, або збільшіть можливості, щоб люди заробляли гроші. А ви їх на подачки підсаджуєте", - сказала "ударівка", звертаючись до представників уряду.

Коментуючи ситуацію, коли мешканці будинків отримують теплопостачання нижчої за норму температури, Продан порадила об'єднуватися з сусідами та подавати скарги до ЖЕКів чи компаній з теплопостачання. "Це потрібно для того, щоб надалі відмовитися платити за послугу, яка не надавалася. Важливо знаходити однодумців, складати акти і просто не платити", - сказала вона. Оксана Продан також закликала долучати до цих процесів народних депутатів та депутатів місцевих рад і офіційно доводити, що послуга не надавалася належним чином. "Рано чи пізно постачальники почнуть надавати належні послуги. Саме держава встановила правила за якими монополісти мають можливість не надавати нам послуги належної якості, і саме держава  зобов'язана через закони забезпечити умови, коли споживачів буде захищати закон", - додала вона.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Новини