Алєксєєв: Співпраця на міжпарламентському рівні сприяє налагодженню діалогу між Україною та Італією

02.11.2016 13:39

Співпраця на міжпарламентському рівні сприяє налагодженню діалогу між Україною та Італією. Про це заявив народний депутат від «УДАРу», співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія під час засідання групи за участі новопризначеного Надзвичайного та Повноважного посла Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Як відзначив на початку зустрічі співголова групи дружби Сергій Алєксєєв, це дуже важлива зустріч, оскільки за каденції попереднього Надзвичайного та Повноважного посла Фабріціо Романо групі дружби вдалось вибудувати конструктивну, а головне – продуктивну роботу. І саме такий формат роботи  необхідно продовжувати надалі. 

«Я дуже вдячний за підтримку посольству Італії в Україні. Окремої уваги заслуговують наші здобутки та співпраця в політичній, економічній та культурній сферах. Це сприяє налагодженню діалогу між нашими країнами», - сказав нардеп.

У свою чергу Давіде Ла Чечіліа наголосив,  що Італія підтримує санкції проти порушень Росією міжнародного права і Італія розглядає санкції саме як метод тиску на винну країну.  «Італія має втрати від санкцій, але ми згодні на ці втрати і на цей крок», - констатував посол. Давіде Ла Чечіліа також відзначив, що посольство Італії в Україні сприятиме розвитку економічних відносин між країнами, а тому запропонував провести спільний бізнес форум, до участі у якому будуть запрошені представники бізнесу з Італії та України.

У свою чергу Сергій Алєксєєв запропонував наступного року запросити до України представників опозиційних політичних сил Італії, як то «5 зірок», щоб мати можливість донести до них українську позицію щодо Криму та подій на Cході. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини