Бєлькова: Вкрай необхідно встановити прозорі правила роботи для інвесторів у видобувну галузь

19.01.2017 20:32

Народний депутат від "УДАРу", заступник голови комітету з питань ПЕК Ольга Бєлькова наголошує на необхідності встановлення прозорих правил роботи для інвесторів у видобувній галузі. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.
 
"Однією з перешкод на шляху до формування привабливого інвестиційного клімату в Україні є хаос фіскального режиму. Розгалужена система податків та наявність диференційованих ставок - це недолік, а не перевага фіскальної політики", - наголосила Бєлькова. 
 
Вона зазначила, що інвестори не зацікавлені вкладати кошти в країні, де існує надмірна кількість різноманітних податків та панує невизначеність, непослідовність державних підходів до їх стягнення. Бєлькова навела приклад, що нині лише для видобутку газу, нафти та газового конденсату діє 8-ступенева диференціація розміру ренти. Крім того додала вона, інвестори неохоче вкладають кошти в країни, якщо є ймовірність, що будуть різні підходи до своїх і чужих. 
 
Бєлькова нагадала, що останніми правками до Податкового кодексу було нібито змінено підхід до оподаткування діяльності в рамках угод про розподіл продукції. "В цілому, вітаючи намагання унормувати фіскальні підходи до угод про розподіл продукції до світових на рівні закону, маємо зазначити, що порядок формування та встановлення ставки рентної плати для таких угод залишається невизначеним на рівні підзаконних актів. І це може стати підґрунтям для зловживань і встановлення окремих ставок податку в індивідуальному порядку", - зауважила Ольга Бєлькова. 
 
Народний депутат зазначила, що зі своєю колегою по парламенту Вікторією Войціцькою звернулася до прем'єр-міністра України і запронувала врегулювати це питання на рівні підзаконних нормативних активів та зробити ще один крок до прозорості та визначеності правил гри для інвесторів у видобувну галузь.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини