Кличко отримав ключі від Євробачення-2017: Розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу, який цього року відбудеться в столиці України

31.01.2017 17:43

Мер Києва Віталій Кличко отримав символічні ключі від Євробачення. Їх, під час урочистої церемонії, яка відбулася в Київській мерії, вручила президент міської ради минулорічного господаря конкурсу – Стокгольма – Єва-Луїза Ерландссон.

“Я радий вітати всіх сьогодні тут, на першому офіційному заході події, на яку ми всі чекаємо і до якої готуємося – Євробачення-2017. Столиця України вдруге прийматиме пісенний конкурс. І мені надзвичайно приємно бути причетним до цього дійства, брати безпосередню участь в підготовці і проведенні Євробачення, - зазначив мер Києва Віталій Кличко. - Бо музику люблять всі. І я переконаний, вона єднає світ. Робить його добрішим, дарує людям настрій. І саме завдяки Євробаченню люди в усьому світі мають можливість - через музику - дізнатися про культуру, характер, вподобання людей в багатьох країнах. І ми всі вдячні Джамалі, завдяки якій минулого року світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу!” – наголосив Київський міський голова.

Кличко відзначив, що Київ з радістю чекає на Євробачення і готується до його проведення. Та запевнив, що конкурс відбудеться на найвищому рівні. “Сьогодні офіційно розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу. Ми зробимо все, щоб з притаманною українцям гостинністю і душевністю прийняти всіх гостей, які приїдуть на Євробачення-2017. Щоб про Україну і про нашу столицю залишилися яскраві враження і теплі спогади. Щоб іноземні гості, - а їх ми очікуємо понад 20 тисяч, - побачили, яке гарне наше місто, і які відкриті та щирі люди українці”, - сказав мер Києва під час церемонії.

“Ви гідно і яскраво провели Євробачення. Київ приймає естафету! І в травні наше місто стане музичною столицею Європи, - звернувся Кличко до президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон. - Бо, ще раз підкреслю, музика об’єднує людей, - міста, країни, континенти. І це дуже важливо. І особливо важливо сьогодні для України”.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Новини