Кличко: У травні Київ стане пісенною столицею Європи

31.01.2017 17:48

Київ активно готується до Євробачення та у травні стане справжньою пісенною столицею Європи. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час брифінгу після церемонії передачі ключів міста-господаря Євробачення та жеребкування півфіналів.

Мер зазначив, що столична влада минулого року виділила 50 млн грн, а цього року – ще 150 млн на проведення Євробачення. «Це ті кошти, які підуть на підготовку самого конкурсу, не враховуючи тих грошей, які ми інвестуємо в інфраструктуру, на озеленення, облаштування доріг, підсвітку міста», - наголосив Кличко.

Міський голова зазначив, що такі масштабні події, як Євробачення є найкращою рекламою. «Більше 200 млн телеглядачів в усьому світі спостерігають за Євробаченням, більше 200 млн людей говоритимуть про Київ, а ті, хто відвідають наше місто, повернувшись додому стануть своєрідними послами української столиці. Наше завдання – максимально використати Євробачення для того, щоб про Україну та Київ говорили у світі, щоб залучити якомога більше туристів та реалізувати той туристичний потенціал, який у нас є», - наголосив Кличко.

Під час церемонії передачі ключів президент міської ради минулорічного господаря конкурсу – Стокгольма - Єва-Луїза Ерландссон зазначила, що Київ має чудову нагоду провести фантастичну подію і об'єднати музикою людей з усього світу. Адже Євробачення - це набагато більше, ніж телешоу. «Це насамперед цінності, це - спосіб подолати кордони, які нас розділяють. Сьогодні ми живемо у світі, який як ніколи раніше має об'єднатися, тому що він постав перед складними викликами. Продовжуймо нести цей чудовий меседж Євробачення - об'єднання для любові і миру», - наголосила Єва-Луїза Ерландссон.

Вона також зауважила, що у травні під час проведення пісенного конкурсу Київ буде у фокусі понад 200 млн телеглядачів, тисяч журналістів і туристів, які згодом стануть посланцями української столиці і України загалом. «Використайте цю можливість якнайкраще!» - відзначила президент міської ради Стокгольма, звернувшись до Віталія Кличка.

У свою чергу виконавчий директор Європейської мовної спілки (EBU) Йон Ола Санд відзначив, що проведення Євробачення - це не тільки свято, а й велика відповідальність. «Це виклик. Більше ніж тисяча осіб з офіційних делегацій з усієї Європи прибудуть до Києва і понад 1500 журналістів висвітлюватимуть події і подаватимуть новини про те, що відбувається у Києві, - зазначив Йон Ола Санд. - Київ - динамічне місто. Це - міст між Сходом та Заходом. Воно старовинне і модернове, воно поєднує традиції і сучасність. Це чудове місто, щоб шанувати розмаїття».

Після церемонії передачі символічного ключа від Євробачення відбулося жеребкування 43 країн-учасниць до півфіналів. Участь у церемонії жеребкування також взяли переможниці Євробачення від України Джамала (2016 рік) та Руслана (2004).

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини