Кличко: У травні Київ стане пісенною столицею Європи

31.01.2017 17:48

Київ активно готується до Євробачення та у травні стане справжньою пісенною столицею Європи. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час брифінгу після церемонії передачі ключів міста-господаря Євробачення та жеребкування півфіналів.

Мер зазначив, що столична влада минулого року виділила 50 млн грн, а цього року – ще 150 млн на проведення Євробачення. «Це ті кошти, які підуть на підготовку самого конкурсу, не враховуючи тих грошей, які ми інвестуємо в інфраструктуру, на озеленення, облаштування доріг, підсвітку міста», - наголосив Кличко.

Міський голова зазначив, що такі масштабні події, як Євробачення є найкращою рекламою. «Більше 200 млн телеглядачів в усьому світі спостерігають за Євробаченням, більше 200 млн людей говоритимуть про Київ, а ті, хто відвідають наше місто, повернувшись додому стануть своєрідними послами української столиці. Наше завдання – максимально використати Євробачення для того, щоб про Україну та Київ говорили у світі, щоб залучити якомога більше туристів та реалізувати той туристичний потенціал, який у нас є», - наголосив Кличко.

Під час церемонії передачі ключів президент міської ради минулорічного господаря конкурсу – Стокгольма - Єва-Луїза Ерландссон зазначила, що Київ має чудову нагоду провести фантастичну подію і об'єднати музикою людей з усього світу. Адже Євробачення - це набагато більше, ніж телешоу. «Це насамперед цінності, це - спосіб подолати кордони, які нас розділяють. Сьогодні ми живемо у світі, який як ніколи раніше має об'єднатися, тому що він постав перед складними викликами. Продовжуймо нести цей чудовий меседж Євробачення - об'єднання для любові і миру», - наголосила Єва-Луїза Ерландссон.

Вона також зауважила, що у травні під час проведення пісенного конкурсу Київ буде у фокусі понад 200 млн телеглядачів, тисяч журналістів і туристів, які згодом стануть посланцями української столиці і України загалом. «Використайте цю можливість якнайкраще!» - відзначила президент міської ради Стокгольма, звернувшись до Віталія Кличка.

У свою чергу виконавчий директор Європейської мовної спілки (EBU) Йон Ола Санд відзначив, що проведення Євробачення - це не тільки свято, а й велика відповідальність. «Це виклик. Більше ніж тисяча осіб з офіційних делегацій з усієї Європи прибудуть до Києва і понад 1500 журналістів висвітлюватимуть події і подаватимуть новини про те, що відбувається у Києві, - зазначив Йон Ола Санд. - Київ - динамічне місто. Це - міст між Сходом та Заходом. Воно старовинне і модернове, воно поєднує традиції і сучасність. Це чудове місто, щоб шанувати розмаїття».

Після церемонії передачі символічного ключа від Євробачення відбулося жеребкування 43 країн-учасниць до півфіналів. Участь у церемонії жеребкування також взяли переможниці Євробачення від України Джамала (2016 рік) та Руслана (2004).

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини