Бєлькова: Україна та США мають проаналізувати спільні інтереси в енергетичній сфері

02.02.2017 17:26

Україна та США мають проаналізувати спільні інтереси, особливо в енергетичній сфері, для реалізації ефективних проектів. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від «УДАРу» Ольга Бєлькова.

Вона зазначила, що енергетична сфера є однією з пріоритетних на порядку денному для США. «Україні доведеться врахувати зміни у внутрішньоамериканських енергетичних віяннях. Тому, Україні бажано зробити аудит всіх цих спільних інтересів», - сказала вона.

За словами народного депутата, політика адміністрації Трампа буде скоріш за все більш прагматичною: про допомогу у кулуарах говорять рідше, а от про "американські інтереси" – більше.

Також, відзначила Бєлькова, змінилися акценти і щодо альтернативної енергетики. «Бодай найменші розмови про газ, нафту та вугілля (традиційні джерела енергії, які менше популяризувалися, але якісно враховувалися попередньою адміністрацією Президента Обами) звучали як "у нас є великі плани". Тут не важливо, чи ми погоджуємося, тут важливо врахувати», - додала народний депутат. Вона зазначила, що логіка нового американського Президента Трампа - США потрібні дешеві енергоресурси для виробництва. «У України є подібні потреби економіки та населення, не говорячи вже про безпекові. Але саме у Америки є капітал та технології, і саме у цьому бізнесі робота на місці розташування природних ресурсів не є зрадою принципу "знову зробимо Америку великою". Це потенційний спільний інтерес», - написала Ольга Бєлькова.

«Ударівка» також зауважила, що США зацікавлені у нарощуванні власного видобутку газу, у тому числі і для експорту. «Як щодо LNG поставок у Європу? Україна за! Особливо в разі, якщо це вб'є Nord Stream 2 і подібні проекти. Це точно спільний інтерес», - наголосила Бєлькова. «Америка і її нова адміністрація не є прогнозованою вже сьогодні, бо позиції ще тільки формуються. Але ми впевнено можемо сказати - поява більшої кількості скандалів саме у секторі енергетики буде поміченою, відзначеною і швидко розкодованою. Тому, колеги політики, нас чекають для перемовин, але із ідеями спільних проектів та звітами про реформи!» - підсумувала Ольга Бєлькова.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини