Кличко на Мюнхенській конференції обговорив з Президентом Азербайджану перспективи інвестування в Україну та реалізації спільних проектів

17.02.2017 11:36

На Мюнхенській конференції мер Києва Віталій Кличко провів двосторонню зустріч з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Кличко висловив Алієву подяку за підтримку України і за співпрацю між двома країнами.

“Ми вдячні друзям, які в складний для України час вірять в нашу країну, вкладають гроші в Україну і допомагають їй розвиватися”, - відзначив Кличко.

Він зазначив, що в Україні і в Києві зокрема проживає велика азербайджанська діаспора, яка теж робить значний внесок в розвиток столиці. Також важливими сьогодні є інвестиції азербайджанського бізнесу. Як приклад успішного бізнесу в Україні, який вкладає кошти і в розвиток нашої країни та співпрацює в проектах зі столичною владою, Кличко навів компанію «Сокар». Мер Києва відзначив, що сьогодні також за допомогою компанії зокрема планується встановлення в Києві головного прапору України. Враховуючи розміри конструкції, для її спорудження планують скористатися досвідом інженерної групи з Баку, де такий прапор вже встановили.

Ільхам Алієв зазначив, що компанія «Сокар» планує надалі розширювати свою діяльність і збільшувати інвестиції та налаштована брати участь у різноманітних проектах. Невдовзі Азербайджан планує для розвитку економічних відносин та стимуляції співпраці бізнесу відкрити в Києві Торговий дім Азербайджану.

Ільхам Алієв підкреслив, що Україна завжди була надійним партнером для його країни і Азербайджан і надалі підтримуватиме Україну та робитиме все для успішної реалізації потенціалу економічної співпраці між двома країнами.

“Нам дуже цікавий і досвід розвитку інфраструктури в Баку. За останні роки Баку в цьому напрямку досяг значних успіхів. І в цьому контексті ми зацікавлені в інвестиціях і співпраці з азербайджанським бізнесом, який має гарний досвід у розвитку інфраструктури”, - відзначив Віталій Кличко.

Ільхам Алієв запросив Віталія Кличка для налагодження подальшої співпраці між двома столицями відвідати Баку.
Сьогодні в Німеччині Кличко візьме участь у відкритті Мюнхенської конференції з питань безпеки, проведе низку двосторонніх зустрічей з провідними представниками політичних та ділових кіл.

У суботу мер Києва також візьме участь в першому на Мюнхенській конференції українському ланчі, який відбудеться на запрошення Ялтинської Європейської Стратегії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини