Кличко: ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Донбасі

17.02.2017 19:27

ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України. Про це заявив Віталій Кличко після зустрічі з міністром закордонних справ та інтеграції Австрії, главою ОБСЄ Себастіаном Курцом, яка відбулася на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

“Хочу в першу чергу подякувати за підтримку територіальної цілісності і суверенітету України. Підтримка західних партнерів дуже важлива для нас на тому складному шляху, який сьогодні  долає Україна. Як до глави ОБСЄ хотів би звернутися до вас щодо  активізацію зусиль і ролі  організації у врегулюванні ситуації на Донбасі. А також щодо збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України», - сказав Кличко у розмові з Курцом.

Глава ОБСЄ відзначив, що організація розуміє ситуацію і розгляне питання про збільшення спостерігачів в місії на Донбасі.

“Щоб отримувати повну і об’єктивну  інформацію безпосередньо з зони конфлікту, в ОБСЄ  пообіцяли розглянути питання і збільшити кількість спостерігачів, які будуть інформувати світову спільноту і давати об’єктивну інформацію про події які відбуваються на Сході України”, - сказав в коментарі журналістам Кличко.

Він також відзначив, що тема України і шляхи врегулювання ситуації на Донбасі обговорюються на більшості заходів і дискусій на Мюнхенській конференції з питань безпеки. “Тема Донбасу, тема санкцій проти Росії, тема реформ в нашій країні - Україна є однією з ключових тем на конференції в Мюнхені. І можу відзначити, вся інформація, яка поширюється РФ, не сприймається нашими західними партнерами, бо вони розуміють, що це – пропаганда, яка не відповідає дійсності”, - відзначив Віталій Кличко.

Мер Києва взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з питань безпеки, в кількох  дискусійних панелях, також відбулися зустрічі Кличка з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, депутатом Європарламенту  Елмаром Броком. У суботу Кличко візьме участь в першому на Мюнхенській конференції українському ланчі, який відбудеться на запрошення Ялтинської Європейської Стратегії.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини