Бєлькова: Парламент має вдосконалити процедуру надання земельних ділянок для проведення розвідувальних робіт

21.03.2017 13:06

Парламент має створити механізми, які дадуть можливість використовувати землі на підставі договору без зміни їх цільового призначення на період проведення розвідувальних робіт. Про це заявила народний депутат від "УДАРу" Ольга Бєлькова під час розгляду в парламенті проекту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі".

"Я хочу заспокоїти всіх, хто хвилюється за сільськогосподарські землі! Ніхто і ні до чого не буде примушувати", - сказала Ольга Бєлькова. Народний депутат додала, що запропонований механізм дасть можливість збільшити видобуток газу в Україні.

Бєлькова наголосила, що закон дозволить впорядкувати питання газовидобутку та буріння на початкових стадіях. Вона нагадала, що нині 70 відсотків вільних земель - це землі сільськогосподарського призначення. "І, на жаль, законодавство не дає можливості знайти нормальний добровільний механізм співпраці між землевпорядником, власниками земель та нафтогазовими компаніями, щоб вони почали свою роботу. Від них вимагають переведення землі з сільськогосподарського призначення в промислову, що не є доцільним", - наголосила Ольга Бєлькова.

За її словами, велика кількість пробурених свердловин фактично не є такими, які дають достатній промисловий видобуток. Тому, додала Бєлькова, необхідно вдосконалити процедуру надання земельних ділянок для проведення розвідувальних робіт та робіт з будівництва, технічного обслуговування, ремонту і реконструкції об’єктів трубопровідного транспорту, спорудження нафтових і газових свердловин.

Парламент відмовився ухвалити цей закон і повернув його на доопрацювання.

 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини