Продан: Нардепи-"ударівці" вимагатимуть від Рахункової палати прозвітувати про проведені нею перевірки та наслідки таких перевірок

05.04.2017 13:32

Народні депутати від групи "УДАР" вимагатимуть від нинішнього складу Рахункової палати прозвітувати про всі перевірки, які нею проводилися останнім часом. Про це в коментарі журналістам в кулуарах парламенту заявила народний депутат від "УДАРу" Оксана Продан.
 
"Група "УДАР" зробить все можливе, щоб діючий склад Рахункової палати був змушений працювати відкрито і звітувати про те, що вони роблять, як і кого перевіряють і які наслідки цих перевірок", - сказала Оксана Продан. Народний депутат підкреслила, що депутати-"ударівці" спрямують депутатські запити до всіх членів Рахункової палати з вимогою прозвітувати про всі перевірки. 
 
Вона нагадала, що вчора під час рейтингового голосування за кандидатури до нового складу Рахункової  палати представник "УДАРу" Валерій Пацкан отримав найбільшу кількість голосів. "І це доказ того, що саме його кандидатура найбільше підтримувалася і до складу Рахункової палати, і на посаду її голови. Але "Народний фронт" не дав голосів за затвердження повного списку кандидатів. Я переконана, що "Народний фронт" це зробив свідомо, щоб зберегти старий залежний склад Рахункової палати", - додала вона. Оксана Продан не виключила, що це робиться, щоб захистити від перевірок всі корупційні оборудки за часів прем'єрства Яценюка. 
 
Вона зауважила, що аргумент "Народного фронту" про необхідність збереження квотного принципу при оновленні складу Рахункової палати виглядає дивним, оскільки, їх представник був у списку із 9 осіб, який мав затвердити парламент. При цьому Оксана Продан наголосила, що при рейтинговому голосуванні за кожну кандидатуру окремо "Народний фронт" підтримав всіх кандидатів, які увійшли до фінального списку. "Вони голосували за кожного окремо. Але не готові голосувати за повне оновлення Рахункової палати. Їх влаштовує ситуація, яка є нині, коли Рахункова палата не виконує свої функції", - додала "ударівка". 
 
Продан висловила сподівання, що новий конкурс не займе багато часу, і всі необхідні процедури відбудуться протягом декількох місяців.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Новини