Продан: Нардепи-"ударівці" не дозволять старому складу Рахункової палати прикривати собою корупційні справи з витрачання державних коштів

06.04.2017 10:58

Народні депутати від "УДАРу" не дозволять старому складу Рахункової палати прикривати собою корупційні справи щодо витрачання державних коштів. Про це під час брифінгу в парламенті депутатської групи "УДАР" заявила народний депутат від "УДАРу" Оксана Продан.

"Ми вже сьогодні починаємо роботу з контролю за діяльністю кожного члена Рахункової палати і змусимо Рахункову палату навіть в збереженому складі працювати на країну", - сказала народний депутат. "Ударівка" пояснила, що депутати змусять кожного члена Рахункової палати прозвітувати, що вони робили і які саме справи щодо корупціонерів передали до правоохоронних органів.

Вона нагадала, що під час рейтингового голосування за кандидатів до нового складу Рахункової палати "ударівець" Валерій Пацкан отримав найбільшу підтримку сесійної зали. "Однак деякі фракції відмовилися голосувати за оновлення складу Рахункової палати. Не голосували ті фракції, які не хочуть боротьби з корупцією, які прикривають старим складом Рахункової палати ті корупційні справи, які були останніми роками", - сказала Оксана Продан.

В свою чергу народний депутат-"ударівець" Костянтин Іщейкін наголосив, що відмова парламенту призначати новий склад Рахункової палати знизила здатність парламенту впливати на процес контролю витрачання державних фінансів. "У мене запитання до тих фракцій, які не голосували - де ваше прагнення боротися з корупцією?" - зауважив він. Іщейкін закликав парламент в подальшому не допустити повторення ситуації з провалом обрання нових членів Рахункової палати.

Зі свого боку народний депутат-"ударівець" Юрій Соловей зауважив, що бездіяльність Рахункової палати підтверджує, що парламент не має можливості ефективно здійснювати контроль та притягувати до відповідальності тих керівників влади, які причетні до корупції.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Новини