Бєлькова: "Чорноморнафтогаз" через арешт банківських рахунків не може здійснювати витрати, пов'язані з експлуатацією Стрілкового газового родовища

18.05.2017 18:18

"Чорноморнафтогаз" в умовах арештованих банківських рахунків не може здійснювати витрати, пов'язані з експлуатацією Стрілкового газового родовища. Про це заявила народний депутат від "УДАРу", заступник голови комітету з питань ПЕК Ольга Бєлькова під час розгляду в парламенті в другому читанні проекту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України".

Вона наголосила, що закон створює умови для відновлення виробничої діяльності товариства, яка нині припинена внаслідок окупації частини України, повернення контролю над втраченими активами та фінансову стабілізацію.

За словами Бєлькової, "Чорноморнафтогаз" з 18 березня цього року відновив контроль на Стрілковому газовому родовищі. "Вдалося припинити невигідну для підприємства спільну діяльність з ПрАт "Пласт", але в умовах постійно арештованих кредиторами банківських рахунків, неможливо здійснювати витрати пов'язані з експлуатацією цього родовища", - сказала народний депутат.

Парламент ухвалив закон в цілому. Він передбачає встановлення тимчасового мораторію на стягнення заборгованості з "Чорноморнафтогазу". Протягом дії мораторію підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень стосовно підприємства, що підлягають виконанню в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження", а також передбачені законодавством заходи по виконанню рішень, які здійснюються органами доходів і зборів, банками та іншими фінансовими установами. Також, підлягають зняттю накладені раніше арешти на рухоме майно Товариства.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини