Алєксєєв: Парламент повинен вирішити низку процесуальних проблем, які перешкоджають ефективному судовому захисту в Україні

07.09.2017 13:31

Верховна Рада повинна вирішити низку процесуальних проблем, які перешкоджають ефективному судовому захисту в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «УДАРу» Сергій Алєксєєв.

Він нагадав, що парламент сьогодні розгляне проект закону про внесення змін до низки процесуальних кодексів. «Його ухвалення необхідне для реалізації судової реформи, що передбачає як інституційні, так і процесуальні зміни. І саме ухвалення поданого президентом законопроекту щодо внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів дозволить подолати ті процесуальні проблеми, які перешкоджають ефективному судовому захисту в Україні», - зауважив Алєксєєв. 

Нардеп наголосив, що в результаті Україна отримає забезпечення реального дотримання принципів судочинства на всіх стадіях судового процесу та гармонізацію правил цивільного, господарського та адміністративного судочинства із збереженням специфіки кожного. «Крім того, будуть створені умови для забезпечення належного функціонування нового Верховного Суду, як єдиного для всіх судових юрисдикцій суду касаційної інстанції. Також з’явиться законодавче підґрунтя для створення «електронного суду», що вже давно є вимогою часу», - зазначив Сергій Алєксєєв. 

Він висловив сподівання, що депутати конструктивно працюватимуть над розглядом документу, оскільки при підготовці законопроекту до другого читання було подано майже 5000 правок. «Це надзвичайний обсяг, який ми опрацювали в комітеті, а тепер розглядатимемо у сесійній залі», - додав Алєксєєв. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини