Кличко в Баку взяв участь у відкритті з‘їзду Всесвітньої боксерської ради: Я радий, що вже остаточно ухвалене рішення і наступного року з‘їзд WBC прийматиме Київ

02.10.2017 12:56

Мер Києва, екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко взяв участь у відкритті з‘їзду Всесвітньої боксерської ради (WBC), який цього року відбувається в Баку.

Також в столиці Азербайджану відбулася зустріч Кличка з міністром молоді та спорту країни Азадом Рахімовим.

Виступаючи на відкритті з‘їзду, Віталій Кличко відзначив, що цьогорічний захід - незвичайний. Бо Всесвітня боксерська рада вперше проводить його в країні, звідки немає чемпіонів світу за версією WBC, і де не відбувалися поєдинки за титул WBC. «Але, я сподіваюся, що в країні, де так завзято і успішно розвивають спорт, створюють найсучаснішу інфраструктуру для занять спортом, теж незабаром з‘явиться чемпіон світу з боксу за версією WBC», - відзначив Кличко. 

Він також передав вітання Всесвітній боксерській раді від свого брата Володимира. «Мій брат завоював усі можливі титули, окрім одного – зеленого поясу WBC. І тільки з однієї причини - на той час він уже був у мене. А ще дітьми ми пообіцяли мамі ніколи не битися один проти одного», - пожартував  Віталій Кличко.

В різні часи чемпіонами за найпрестижнішою версією в світовому боксі -WBC були Мохаммед Алі, Майк Тайсон, Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Віталій Кличко.

На минулорічному з‘їзді WBC, який відбувався в Сполучених Штатах, Всесвітня боксерська рада нагородила Віталія Кличка титулом «Вічного чемпіона світу» в суперважкій вазі. І тоді мер Києва провів попередні переговори з президентом WBC Маурісіо Сулейманом про те, щоб один з наступних заходів Всесвітньої боксерської ради відбувся в Києві. «Сьогодні ми визначилися остаточно і рішення ухвалене – у 2018-ому з‘їзд WBC відбудеться в столиці України. Я радий, що Київ прийматиме захід такого високого рівня. І багато відомих спортсменів з різних країн світу відвідають Україну. Одне з моїх завдань як мера - залучати якомога більше таких міжнародних подій до Києва. І я це роблю», - наголосив Віталій Кличко.

Також в Азербайджані відбудуться зустрічі мера Києва з главою виконавчої влади Баку Гаджибалою Абуталибовим, представниками політичних кіл та бізнесу. 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Новини