Геращенко: Погрози родинам опозиціонерів неприйнятні

22.12.2017 13:04

Віце-спікер Верховної Ради, народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко вважає неприпустимими погрози на адресу дітей народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я засуджую будь-які факти погроз родинам опозиціонерів і самим опозиціонерам чи журналістам, чи громадським діячам, і вважаю нейприйнятним і неприпустимим погрози малим дітям Єгора Соболєва», - зазначила вона.


Водночас вона підкреслила, що мова ненависті, постійні погрози, приниження опонентів, навішування образливих ярликів і лайки- це мова, яку сповідують багато соратників мітингувальників. «Щодня я також отримую погрози - собі і родині. Через фб, через пошту, смс і дзвінки на мобільний. Консьерж у будинку також розповідала про підозрілих людей, які розпитували про мене і мій графік. Я отримувала погрози від бойовиків, що спалять мій будинок, від антимайданівців», - розповіла Ірина Геращенко і додала, що ставиться до цього по-філософськи.

При цьому вона зауважила, що опозиційні депутати також не раз намагалися публічно принижувати родини опонентів. «Але й самі опозиційні депутати не раз намагалися публічно принижувати, в тому числі за ознаками статі, втягувати в свою агресивну риторику родини, дітей тощо. Це неприпустимо. Я засуджую факт погроз дітям і родині опозиційного політика і вважаю, що правоохоронні органи мають дати цьому оцінку», - додала вона

Ірина Геращенко також звернула увагу, що це не поодинокий випадок. «Масово й агресивно погрожують різним політикам і їх родинам - і опозиційним, і провладним. Тому закликаю всі сторони відмовитися від мови ненависті і не втягувати родини в політику, це неприпустимо. Не воюйте з дітьми і родинами», - резюмувала віце-спікер.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Новини