Палатний: Ми боремося за збільшення бюджету туристичної сфери не для того, щоб ним розпоряджалися некомпетентні люди

17.01.2018 16:34

Парламентський комітет з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму наполягатиме на скасуванні результатів конкурсу у разі відмови новопризначеного директора департаменту туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі надати свою автобіографію. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат-«ударівець» Артур Палатний.
 
«Я, як голова профільного Комітету, та мої колеги глибоко переконані, що людина на такій високій посаді державної служби (директор департаменту Міністерства) повинна бути публічною, професійною та відкритою для комунікації з органами державної влади і громадськістю» - зауважив Палатний.

Він нагадав, що упродовж останніх років комітет здійснює системну роботу з розвитку туристичної галузі України та докладає зусиль для становлення туризму, як одного із пріоритетів державної політики. «Ми постійно боремося за збільшення бюджету туристичної сфери не для того, щоб ним розпоряджалися некомпетентні люди!» - обурився нардеп.

За його словами, на сьогодні склалася ситуація, коли директор департаменту - людина, про яку туристична спільнота України практично нічого не знає, а спроби нардепів дізнатися інформацію  увінчалися фіаско. «Я не дозволю такої зневаги та нехтування принципами гласності, прозорості та професійності у сферах, що належать до предметів відання Комітету. Якщо Оксана Сердюк не оприлюднить свою біографічну довідку, Комітет наполягатиме на скасуванні результатів конкурсу, розслідуванні процесу його проведення та ініціюватиме повторний публічний конкурс. Дане питання буде на особливому контролі Комітету до остаточного його вирішення. Досить дешевого популізму», - підкреслив парламентар.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини