Горват: Система електронної видачі та обліку разових дозволів на здійснення вантажних перевезень прибере корупційні ризики

29.01.2018 15:23

Система електронної видачі та обліку разових дозволів на здійснення вантажних перевезень прибере корупційні ризики. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат-«ударівець» Роберт Горват.
 
Він розповів, що разом із колегами спрямував запит до міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо критичної ситуації на ринку міжнародних вантажних перевезень. Зокрема, у сфері розподілу та видачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення.

«Міністерство інфраструктури України підтримало нашу пропозицію та розпочало роботу над створенням системи електронної видачі та обліку разових дозволів на здійснення вантажних автомобільних перевезень. Ця система допоможе зробити процедуру видачі зручною, прозорою та максимально прибере всі корупційні ризики», - зазначив Горват.

За його словами, перевізник матиме можливість забронювати дозвіл на онлайн-порталі і протягом визначеного терміну отримати оригінал бланку у пункті видачі дозволів, що дозволить бізнесу якісно планувати свою роботу.

Він також додав, що при міністерстві буде створено робочу групу, яка займатиметься впровадженням цієї електронної системи. «Окрім того, маємо домогтися запровадження використання унікальних ідентифікаторів – QR-кодів, які система наноситиме на бланки дозволів. У цих кодах міститиметься вся необхідна інформація щодо приналежності та статусу дозволу. Під час проходження митного контролю водій пред’являтиме бланк дозволу, після ідентифікації дозвіл вважатиметься використаним. Це допоможе уникнути створення штучного дефіциту дозволів. А така проблема сьогодні, як відомо, є однією з головних у галузі", - підкреслив парламентар.
 
 

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Новини